تولید انواع کارت های PVC


کارت های PVC با ضخامت های متفاوت و همچنین متریال های شفاف، نیمه شفاف، سفید، مشکی، طلائی، نقره ای را می توان در بسیاری از موارد کاری استفاده نمود. برخی از موارد استفاده کارت های فوق بشرح ذیل می باشد:

 

 

ادامه مطلب

سمپلینگ


اين مجموعه با در اختيار داشتن كادري مجرب آمادگي خود را در خصوص بر پائي غرفه هاي نمايش كالا و خدمات (Road show) و (Sampling) و همچنين تامين نيروي انساني مربوطه در هر يك از حوضه هاي مورد در خواست مشتريان اعلام مي دارد.در اختيار داشتن بيش از 100 نيروي فعال آقا و خانم و همكاري با برخي از برندها و شركت هاي داخلي و خارجي و همچنين برخورداري از كادر آموزشي مجرب در زمينه هاي مختلف كاري آماده ارائه پيشنهادات مربوطه با توجه به نياز مشتريان خود مي باشد.

ادامه مطلب

تابلو سازی


امکان ساخت تابلو (نور از پشت و نور از رو ) بر اساس درخواست مخاطبان توسط تیم تابلو سازی این مجموعه قابل اجرا می باشد. تابلو های فلکسی ، نئون ، کامپوزیت و بک لایت از جمله انواع تابلوئی است که می توان به درخواست مشتریان تامین و عرضه نمود.

ادامه مطلب

تولید دیسک های تبلیغاتی


از دیگر فعالیت های بروز این مجموعه می توان تولید انواع دیسک های تبلیغاتی با فرمتهای متفاوت را بیان نمود که با توجه به درخواست مخاطبان از تنوع چاپ ( سیلک و افست ) و همچنین نوع تکثیر (رایتی و استمپری) وجود دارد.

همچنین امکاه تولید و چاپ قابل دیسک نیز بر وری متریال مختلف قابل اجرا می باشد. این متریال می تواند شامل مقوا ، کاغذ ، قاب پلاستیکی ، کاغذ فانتزی و متریال مورد درخواست مشتریان باشد.

ادامه مطلب

چاپ محیطی


 چاپ فضای باز ( Outdoor )

چاپ فضای داخلی ( Indoor )

 

این مجموعه با در اختیار داشتن کارگاه مجزا در خصوص چاپ فضای باز و فضای داخل و همچنین کاربران مجرب و توانمند توانائی چاپ فضای باز تا میزان 1000 متر مربع در روز را فراهم نموده است.

ادامه مطلب

چاپ افست


چاپ افست (Offset) 

توانمندی های این مجموعه در تولید و تامین سفارشات مختلف در حوضه چاپ افست اعم از خدمات مختلف قابل ارائه قبل از چاپ ، در حین چاپ و پس از چاپ، از امتیازات بارز و ایده آل مدیران و صاحبان مشاغل و خدماتی می باشد که سالها از مشتریان ما هستند.

ادامه مطلب

چاپ دیجیتال


چاپ دیجیتال (Digital Printing) 

برخورداری از تکنولوژی روز دنیا و همچنین اپراتورهای مجرب و خلاق موجب آن گردیده است تا اجرای سفارشات چاپ دیجیتال در انواع مختلف متریال موجود و قابل اجرا در بازار و همچنین در اسرع وقت در این مجموعه بصورت چشمگیر مهیا گردد.

ادامه مطلب

© 2013 Aria Pargas Company. Design By : Nikan.ir