نمونه هاي جديد سازه ها ي تبليغاتي به مجموعه اضافه گرديد.


تعدادي از سازه ها ي تبليغاتي پر كاربرد مشتريان به آرشيو مجموعه اضافه گرديد. جهت رويت تصاوير و مشخصات آنها به بخش سازه هاي تبليغاتي مراجعه كنيد. 

ادامه مطلب

نسل جديد كاغذ ديواري


 نسل جديد كاغذ ديواري اين امكان را به شما ميدهد تا تصاوير مورد دلخواهتان را بروي ديوارهاي منازل و محيطهاي خود رويت كنيد. قابليت شستشو و طول عمر بالا و همچنين كيفيت متفاوت و رويايي از ديگر مزيتهاي اين نوع كاغذ ديواري هاست.


ادامه مطلب

امكان توليد انواع اقلام تبليغاتي جشنواره اي فروشگاهي


 توليد وابلر، دنگلر، ريسه ، استيكر شيشه اي فروشگاه،استيكر كف فروشگاه ها ، انواع اتیکت های قيمت محصولات و .... در هر سايز و با هر متريال قابل اجرا.ادامه مطلب

ديگر محدوديتي در توليد تابلو تخته شاسي در ابعاد بزرگ وجود ندارد.


 تكنولوژي روز دنيا و استفاده از ابتكارات توليد كنندگان و نظارت و مهندسي در نحوه توليد كه توسط اين شركت صورت پذيرفته موجب آن گرديده است تا تصاوير منتخب شما را در هر ابعادي كه مورد نظرتان باشد بر روي تخته شاسي توليد نمائيم.ادامه مطلب

توليد ديسك تبليغاتي از مرز نود هزار حلقه در روز گذشت.


 كارگاه توليد ديسكهاي تبليغاتي این شرکت به نقل از گزارش مدیر مربوطه، توليد ديسك تبليغاتي را حدود يكصد هزار نسخه در روز اعلام كرد.چاپ تك رنگ بهمراه تکثیر اطلاعات و بسته بندي 50 و 100 عددي از ديگر شرايط اين ركورد مي باشد.

ادامه مطلب

امكان چاپ رول مهيا گرديد.


 چاپ رول يكي از انواع چاپ افست ميباشد. كه به روي كاغذهاي رول (مجله اي ) صورت مي پذيرد. اين نوع چاپ به دليل ماهيت توليد بسيار مقرون به صرفه تر از انواع ديگر چاپ ميباشد.البته تعداد كل سفارش در اين نوع چاپ و كاغذ بسیار مهم و بیشتر در تیراژ های بالا مورد استفاده قرار می گیرد از اینرو موجب استقبال بسياري از شركتها در انجام توليدات چاپي آنها گرديده است.

ادامه مطلب

© 2013 Aria Pargas Company. Design By : Nikan.ir