تولید انواع مگنت


مگنت ها یکی از ماندگار ترین نوع تبلیغات می باشند که در صورت برخورداری از قالب خلاقانه و جذاب و همچنین نوع تولید مناسب آنها برای مدت زمان طولانی بر روی یخچال فریزر ها، ساید بای ساید ها، اجناس فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. از انواع آنها می توان قاب عکس، اتیکت قیمت، اطلاع رسانی برخی از مشخصات کالا ها، POP، یادداشت، تقویم و دیگر موارد خاص استفاده نمود.

ادامه مطلب

تولید بند گردن


بند گردن را می توان در موارد بسیاری از جمله سمینار ها، همایش ها، مشخص کردن میهمانان ویژه و VIP، پرسنل شرکت، مراقبان، مسابقات و دیگر مراسم و شرایطی که نیاز به متمایز کردن گروهی از دیگران و یا ارائه خدماتی توسط گروهی از اعضاء در مراسم و یا شرایطی خاص دارد، مورد استفاده قرار می گیرد.

از انواع آن می توان به نوع پارچه ای، برزنتی، پلاستیکی و . . . اشاره کرد که نوع چاپ و درج اطلاعات بر روی آنها با توجه انتخاب متریال بند متغییر خواهد بود.

ادامه مطلب

تولید popup


تولید و چاپ و نصب انواع popup در ماژول های مختلف. پاپ اپ یکی از انواع سازه های تبلیغاتی است که می توان آن را در مکان ها، فضا ها و مراسم مختلفی استفاده نمود. امکان چاپ با کیفیت بالا و همچنین عدم محدودیت در تعداد رنگ در چاپ از امتیازات این سازه ها می باشد. ماژول های مختلف این سازه را می توان به نام های مقابل تهیه نمود: 3x2 ، 3x3 ، 3x4 ، 3X5 . البته نام ماژول ابعاد آنها نیست ولی حدود ابعاد واقعی انها می باشد.

 

ادامه مطلب

ساك خريدهاي خود را به يك بيلبورد تبليغاتي جذاب تبديل كنيد


ساك خريدهاي خود را به يك بيلبورد تبليغاتي جذاب تبديل كنيد. تنها کافیست تصوير كالا و يا ايده استفاده خود را به ما بدهيد تا از ميان آرشيو ايده هاي خلاقانه ساك خريد، مناسبترين آنها را با طراحي اختصاصي شما ارائه دهيم.


ادامه مطلب

بزرگترين آرشيو تصاوير جهت چاپ اختصاصي كاغذ ديواري


 بزرگترين بانك تصاوير از بيش از 25 گروه مختلف در زمينه هاي طبيعت، منظره، گياهان، حيوانات، بناهايتاريخي، چهره، مزون، فروشگاهي، اداري، خانوادگي، موزيك، كلاسيك، اسپورت، پس زمينه، اتاق كودك، كارتن، غذا، ميوه و .. با بيش از 5000 تصوير مختلف و با قابليت چاپ در ابعاد بزرگ (لارج فرمت) آماده انتخاب شما براي استفاده در فضاها و مكانهاي منتخبتان مي باشد.

ادامه مطلب

© 2013 Aria Pargas Company. Design By : Nikan.ir